دندانپزشکی پرتو مهر | ارتودنسی ، ایمپلنت ( کاشت دندان ) ، جراحی عمومی و تخصصی

( دندانپزشکی در افسریه ، دندانپزشکی در مسعودیه ، دندانپزشکی در خاوران)

دندانپزشکی پرتو مهر

درباره ما

به نام خدا

کلینیک دندانپزشکی پرتو مهر در یکم اردیبهشت ماه سال یک هزار و سیصد و نود و هفت افتتاح شد. این مجموعه در زمان بسیار کوتاهی به مرکزی تخصصی تبدیل گشت و با تکیه بر دانش مدیریت، در زمینه ارائه خدمات دندانپزشکی در سطوح تخصصی و درمانهای پیچیده موفق به جلب رضایمندی اکثریت قریب به اتفاق بیماران شد. بیمار محوری و رعایت حقوق بیماران در راس سیاست های کلینیک پرتو مهرمی باشد و تمامی استراتژی ها و ضوابط در راستای نیل به این هدف ارزشمند طراحی شده است.آنچه پزتو مهر را از سایر مراکز دندانپزشکی متمایز کرده تفکر هدایتگر آن می باشد. این سیستم در سایه مدیریت مغزی متفکر اداره می شود که در کشف، پرورش و مدیریت پتانسیل ها قدرتی ستودنی دارد.

 امروز پرتو مهر تنها یک کلینیک دندانپزشکی نیست، در راس این مجموعه رهبری شایسته و توانمند سکان هدایت این گروه را در دست دارد و از طریق مدیران ارشد مجموعه سیاست های هوشمندانه خود را پیش می برد. امروز پرتو مهر از چندین گروه تخصصی در زمینه های مختلف درمانی ، اداری ، روابط عمومی ، تبلیغات ، فناوری اطلاعات ، اموزشی و پژوهشی ، حراست و پشتیبانی و حقوقی با زیرشاخه های متعدد تشکیل شده است.

عنصر عشق به خدمت و روحیه کار گروهی بزرگترین و ارزشمندترین دستاورد این گروه بوده است و در سایه همین سرمایه گرانقدر، خدمات ارزنده ای به هم نوعانمان ارائه گشته است.گروه پرتو مهر بخش قابل توجهی از داشته های خود را با مطالعه و تحقیق بدست آورده و همواره آنچه کسب نموده را درنهایت سخاوت در اختیار طالبان علم و دانش قرارداده است.از آنجا که کادر پرتو مهر مزین گشته است به اسامی اساتید برجسته و بین المللی دندانپزشکی ، درمانها و آموزش ها به سرچشمه دانش تخصصی و تجربه متصل می باشند.امروز پرتو مهر به توانمندی خود ایمان دارد و می کوشد تا در سایه عنایات الهی خدمات خود را فراتر از مرزها گسترش دهد و همواره همچون گذشته جزء برترین ها و اولین ها باشد.

دندانپزشکی پرتو مهر
اسکرول به بالا
Call Now Button